Služby

Průmysl 4.0

Digitalizace výroby a logistiky na jednom místě. Dodáváme, jak procesy, tak software. Osvědčené implementace Průmysl 4.0 u Fortune 500 zákazníků.

Průmysl 4.0 projekty od ITICA
SAP workshop

SAP

Specializujeme se na SAP školení a podporu informačního systému. Úspěšně auditujeme SAP ERP a navrhujeme zlepšení.

SAP školení
SAP workshop
SAP support

productoo ikona

Productoo

Řešení pro plánování a řízení výroby (eKanban software), plánování a řízení údržby (Plant Maintenance) a kompletní vizualizaci výrobních závodů do 3D modelu (Factory Cockpit & Mobile App).

Productoo Smart Factory Suite

 • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic