Školení výrobní procesy

Výběr nejlepších školení pro výrobní a logistické manažery a specialisty.


V našich Výrobních kurzech a workshopech se především naučíte od lidí z praxe:

 1. Identifikovat mura, muri a muda slabá místa výroby
 2. Zavádět rychle principy Lean výroby
 3. Definovat KPIs a řídit celý proces efektivně a přehledně

Zvyšování efektivity výrobního zařízení je jedním z klíčových oblastí podniku. V tomto kurzu si předvedeme jak definovat využití strojního zařízení a způsobu výpočtu OEE, TEEP.

V kurzu štíhlá logistika, získáte balanc mezi rychlostí vychystat materiál a maximální kapacitou využití skladu, které jsou jedny z klíčových oblastí podniku.

Po absolvování kurzu mapování toku hodnot, získáte přehled o výrobních systémech push vs. pull a mnoho dalších informací.

V tomto kurzu získáte množství informací, které Vám pomohou odkrýt problémy ve výrobě. Jakým způsobem odkrýt nevyužitého potencionálu strojů.

Kurz Logistika pro manažery, je určen všem, kteří chtějí porozumět problémům logistiky. Má za cíl porozumět problémům logistiky. Poznáte metody které Vám pomohou s organizací skladu.

Při přihlášení do kurzu návrh a optimalizace štíhlého pracoviště, získáte, základy 5S. Vysvětlíme pojmy: Mura, Muri, Muda - obecné typy plýtvání a jakým způsobem dosáhnout jejich eliminace.

V tomto kurzu získáte informace, jakým způsobem zkrátit dobu zásobování výrobního procesu. Logistika je jedním z klíčových bodů výrobního podniku a souvisí s řádným fungováním výrobního procesu.

Princip Lean, lze zavést ve všech výrobních podnicích. Lean také souvisí se zaváděním štíhlé výroby.

Naučíte se definovat a realizovat KPI, které štíhlá výroba používá. Dále jak snižovat průběžně dobu výroby. Získáte přehled nad současnými nástroji na trhu. Které jsou nedílnou součástí každého výrobního podniku.

Školení 5s v kombinaci s kurzem Optimalizace výrobního pracoviště přináší poslední trendy jak optimalizovat a urychlit práci na výrobní lince či buňce.

Plánování výroby je klíčovým uzlem ve všech výrobních podnicích. V rámci školení PP95 si ukážeme, jak k plánování výroby přistupuje SAP ERP, jaké nástroje nabízí pro plánování výroby a jaké jsou možnosti jeho nadstaveb.

Údržba je jedním z klíčových oblastí podniku a je také úzce spojená s výrobou. V kurzu PM70: Digitalizace procesů údržby si ukážeme jakým způsobem plánujeme a vykonáváme údržbu v SAP a jaké jsou její možnosti nadstaveb (rozšíření).

Domluvit školení

Poptávkový formulář • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic