MNF200 | Školení 5s (metoda 5S) ve výrobním podniku


DALŠÍ ŠKOLENÍ Z TÉTO KATEGORIE:

MNF00 | Kurz Zvyšování efektivity výrobního zařízení

Obsah kurzu / workshopu Kurz Zvyšování efektivity výrobního zařízení Vás seznámí prostřednictvím odborníků z praxe především s: Definování využití strojního zařízení... zobrazit více

MNF60 | Štíhlé pracoviště: Návrh a optimalizace

Obsah kurzu Štíhlé pracoviště Workshop Štíhlé pracoviště: Návrh a optimalizace se dozvíte především: Mura, Muri, Muda – obecné typy plýtvání... zobrazit více

MNF100 | Školení štíhlá výroba

SAP

Obsah kurzu / školení Štíhlá výroba V nejnovějším školení Štíhlá výroba se dozvíte vše z aktuálních trendů v zavádění Lean... zobrazit více

Obsah školení 5S

Kurz Metoda 5S, je především určen pro technology, kontrolory, operátory, manažery a pozice jim blízké. Metoda 5S je základ štíhlé výroby. Tato metoda v Japonsku sklízí velké úspěchy.

 • Vytvoření správné organizace práce
 • Jakým způsobem se zbavit zbytečných zásob
 • Jak docílit výkonného pracoviště
 • Oddělit potřebné od nepotřebných věcí
 • Po absolvování tohoto kurzu budete schopni lépe řídit své podřízené a jejich práci

Školení 5s v kombinaci s kurzem Optimalizace výrobního pracoviště (štíhlé pracoviště) přináší poslední trendy jak optimalizovat a urychlit práci na výrobní lince či buňce.

Co od kurzu očekávat?

Metoda 5S, Vám ukáže, kde Vám uniká čas a peníze. Po zavedení této metody na Vašem pracovišti povede k zlepšení výroby. Pracoviště se po zavedení metody 5S stane přehlednějším a zjednoduší spousty úkolů.

Při sjednání termínu, nám můžete zaslat konkrétní otázky a situace, které chcete řešit a následně se jimi budeme zabývat na školení.

 

Kdo kurz vede?

Kurz vedou zkušení školitelé, kteří metodu 5S znají z různých prostředí, pozic a mají s ní bohaté zkušenosti.

 

Při sjednání termínu, nám můžete zaslat konkrétní otázky a situace, které chcete řešit a následně se jimi budeme zabývat na školení.

 

Školení lze uskutečnit na některé z našich školících poboček (Praha, Brno, Třebíč, Bratislava) nebo přímo v prostorách vaší společnosti. Termín školení lze maximálně přizpůsobit vašim časovým možnostem.

praha_itica kancelář

 

Domluvit školení

Poptávkový formulář • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic