Online kurz SAP – školení z pohodlí domova či kanceláře


DALŠÍ ŠKOLENÍ Z TÉTO KATEGORIE:

SAP00 | Základní kurz SAP | SAP základy

SAP

V základním kurzu SAP získáte mimo jiné přehled nad jednotlivými moduly systému SAP: MM, FI, PM.

SAP10 | Jak udržet SAP stále aktuální | SAP KPI

Základní školení

Jde především o školení pro IT administrátory, Key Usery z logistiky, kdy tyto uživatele naučíme základ SAP Auditu a profesionální správy a údržby SAPu.

SAP60 | Tipy a triky v SAP: nadstavba školení SAP00

Základní školení

Školení SAP60 představuje nadstavbu Základního SAP00 školení. Dále jej rozvíjí a pomáhá uživatelům stát se zkušenými uživateli informačního systému SAP.

Chcete zvýšit svoje znalosti v oblasti SAP a nemáte možnost zúčastnit se našich prezenčních kurzů? Pak vyzkoušejte SAP online kurz!

K tomu, abyste se online kurzu SAP mohli zúčastnit, nepotřebujete prakticky nic, kromě svého počítače a připojení k internetu.

 

SAP online kurz s „živým“ lektorem v reálném čase

Kurz probíhá tak, že se v domluvený čas spojíte s naším SAP konzultantem (pomocí Skype, Google Hangouts, WebExu atp.), který vás kurzem v reálném čase provází pomocí nasdílené obrazovky. Nejedná se tedy o žádný předem nahraný videokurz, ale plnohodnotné školení, avšak z pohodlí domova či vaší kanceláře. Během celého kurzu máte navíc přístup do testovacího SAP, kde si můžete teoreticky získané informace ihned prakticky vyzkoušet.

online kurz sap

Termín online kurzu lze maximálně přizpůsobit vašim časovým možnostem. Všichni účastníci kurzu obdrží také školící dokumentaci v tištěné či elektronické formě a přístup do testovacího SAP (který máme k dispozici v české, anglické i německé verzi). Po skončení kurzu každý účastník obdrží také certifikát o jeho absolvování.

V naší nabídce naleznete kurzy pro začátečníky, pokročilé SAP uživatele i SAP konzultanty. Vybrat si můžete ze široké nabídky kurzů.

 

Nejoblíbenější online kurzy:

SAP

>> VŠECHNY KURZY V NABÍDCE <<


Ukázka SAP dokumentace


Domluvit školení

Poptávkový formulář