Online školení SAP


DALŠÍ ŠKOLENÍ Z TÉTO KATEGORIE:

SAP00 | Základní kurz SAP | SAP základy

SAP

V základním kurzu SAP získáte mimo jiné přehled nad jednotlivými moduly systému SAP: MM, FI, PM.

SAP10 | Jak udržet SAP stále aktuální a použitelný

Základní školení

Jde především o školení pro IT administrátory, Key Usery z logistiky, kdy tyto uživatele naučíme základ SAP Auditu a profesionální správy a údržby SAPu.

SAP60 | Tipy a triky v SAP: Nadstavba školení SAP00

Základní školení

Školení SAP60 představuje nadstavbu Základního SAP00 školení. Dále jej rozvíjí a pomáhá uživatelům stát se zkušenými uživateli informačního systému SAP.

Chcete zvýšit svoje znalosti v oblasti SAP a nemáte možnost zúčastnit se našich prezenčních školení? Pak vyzkoušejte online školení SAP!

K tomu, abyste se online školení SAP mohli zúčastnit, nepotřebujete prakticky nic, kromě svého počítače a připojení k internetu.

Školení probíhá tak, že se v domluvený čas spojíte se SAP konzultantem (pomocí Skype, Google Hangouts atp.), který vás kurzem provází pomocí nasdílené obrazovky. Během celého školení máte přístup do testovacího SAP, kde si můžete teoreticky získané informace ihned prakticky vyzkoušet.

sap online kurz

Termín online školení lze maximálně přizpůsobit vašim časovým možnostem. V ceně školení je zahrnut také přístup do testovacího SAP (k dispozici v české, anglické i německé verzi). Všichni účastníci školení obdrží také školící dokumentaci v tištěné či elektronické formě. Po skončení školení každý účastník obdrží také certifikát o absolvování kurzu.

V naší nabídce naleznete kurzy pro začátečníky, pokročilé SAP uživatele i SAP konzultanty. Vybrat si můžete ze široké nabídky kurzů.

 

Nejoblíbenější online kurzy:

SAP

>> VŠECHNY KURZY V NABÍDCE <<


Ukázka SAP dokumentace


Domluvit školení

Poptávkový formulář