Online kurz SAP – školení z pohodlí domova či kanceláře


DALŠÍ ŠKOLENÍ Z TÉTO KATEGORIE:

SAP00 | Základní kurz SAP | SAP základy

Základní školení

V základním kurzu SAP získáte mimo jiné přehled nad jednotlivými moduly systému SAP: MM, FI, PM.

SAP10 | Jak udržet SAP stále aktuální | SAP KPI

Základní školení

Jde především o školení pro IT administrátory, Key Usery z logistiky, kdy tyto uživatele naučíme základ SAP Auditu a profesionální správy a údržby SAPu.

SAP60 | Tipy a triky v SAP: nadstavba školení SAP00

Základní školení

Školení SAP60 představuje nadstavbu Základního SAP00 školení. Dále jej rozvíjí a pomáhá uživatelům stát se zkušenými uživateli informačního systému SAP.

Chcete zvýšit svoje znalosti v oblasti SAP a nemáte možnost zúčastnit se našich prezenčních kurzů? Pak vyzkoušejte SAP online kurz!

K tomu, abyste se online kurzu SAP mohli zúčastnit, nepotřebujete prakticky nic, kromě svého počítače a připojení k internetu.

 

SAP online kurz s „živým“ lektorem v reálném čase

Kurz probíhá tak, že se v domluvený čas spojíte s naším SAP konzultantem (pomocí Skype, Google Hangouts, WebExu atp.), který vás kurzem v reálném čase provází pomocí nasdílené obrazovky. Nejedná se tedy o žádný předem nahraný videokurz, ale plnohodnotné školení, avšak z pohodlí domova či vaší kanceláře. Během celého kurzu máte navíc přístup do testovacího SAP, kde si můžete teoreticky získané informace ihned prakticky vyzkoušet.

online kurz sap

Termín online kurzu lze maximálně přizpůsobit vašim časovým možnostem. Všichni účastníci kurzu obdrží také školící dokumentaci v tištěné či elektronické formě a přístup do testovacího SAP (který máme k dispozici v české, anglické i německé verzi). Po skončení kurzu každý účastník obdrží také certifikát o jeho absolvování.

V naší nabídce naleznete kurzy pro začátečníky, pokročilé SAP uživatele i SAP konzultanty. Vybrat si můžete ze široké nabídky kurzů.

 

Nejoblíbenější online kurzy:

SAP

>> VŠECHNY KURZY V NABÍDCE <<


Ukázka SAP dokumentace


Domluvit školení

Poptávkový formulář • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic