SAP workshop


SOUVISEJÍCÍ SLUŽBY:

SAP školení

skoleni sap

ITICA je specialistou na SAP školení. Provádíme je jednoduše, přehledně, selským rozumem.

SAP kurzy online

Online

Je pro vás prezenční SAP kurz nedostupný? Vyzkoušejte naše SAP kurzy online.

SAP support

pos

V rámci supportu se zaměřujeme na: podporu, školení, nastavení a testování funkčnosti systému.

Potřebujete školení na míru přesně dle vašich požadavků? Pak vyzkoušejte náš SAP workshop! Jak to funguje? V naší nabídce naleznete velké množství kurzů zaměřených na konkrétní moduly. Ke každému kurzu je uvedena i osnova, podle které je školení sestaveno, osnovu však lze upravit na míru přesně dle vašich potřeb tak, aby pro vás byl workshop maximálně efektivní.

 

Naše workshopy nejsou zaměřeny jen na teorii, ale hlavně na praxi. Nejedná se jen o pouhý teoretický výklad, workshop je obohacen i o praktické ukázky v SAP systému (ať již na vašem nebo našem testovacím SAP).

 

V rámci workshopu vám:

 • pomůžeme s konkrétními problémy, které vás trápí – budete mít dostatek prostoru pro vaše dotazy týkající se vaší praxe,
 • ukážeme tipy a triky, které jsou často velkým přínosem i pro ty, kteří se SAPem pracují již delší dobu,
 • uvedeme příklady z praxe – z odvětví, která jsou zaměření vaší společnosti blízká,
 • představíme zajímavé nadstavby SAP.

 

Jaké jsou výhody našich SAP workshopů?

  • Workshop je interaktivní – lektor s vámi v průběhu celého workshopu neustále diskutuje, ukazuje, vysvětluje a navrhuje lepší postupy. Na workshopu se dozvíte, co, jak a kde lze udělat (lépe a jednodušeji).
  • Mluvíme jasně – zakládáme si na otevřeném přístupu a jednání ve všem, co děláme. Vše prezentujeme jednoduše, přehledně, tzv. selským rozumem.
  • Dlouholetá praxe lektorů – naši konzultanti disponují zkušenostmi z implementací po celém světě. Máme zkušenosti jak ze soukromé, tak i ze státní správy. Díky tomu dokážeme workshopy obohacovat o příklady z praxe.

 

IMG_2952IMG_2947IMG_2944

Domluvit konzultaci

 • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic