SAP WM | Warehouse management: Řízení skladového hospodářství


V SAP WM10 kurzu se dozvíte základní nastavení modulu Warehouse Management a jeho propojení s ostatními moduly SAP.

V SAP WM20 kurzu se dozvíte o skladových operacích ve Warehouse Management modulu a jeho propojení s operacemi v modulu MM.

V SAP WM customizing kurzu si projdeme customizaci (nastavení) celého modulu WM. Od konfigurace Warehouse a Storage location až po jednotlivé customizace Storage bin types & strategies.

SAP kurz WM40 je zaměřen na skladovací struktury a kmenová data, Warehouse monitoring, organizaci skladů, optimalizaci zdrojů a skladová rozšíření.

Domluvit školení

Poptávkový formulář • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic