SAP školení na míru

SAP Workshopy přesně na míru vaší společnosti a týmu. Vytváříme kurzy na míru podle vašich aktuálních potřeb a zadání. Realizace zpravidla přímo v prostorách vaší firmy.


SAP Workshopy přesně na míru vaší společnosti a týmu. Vytváříme kurzy na míru podle vašich aktuálních potřeb a zadání. Realizace zpravidla přímo v prostorách vaší firmy.

Nenašli jste přesně školení SAP, které jste hledali? Domluvte si SAP školení na míru, přesně podle potřeb
a časových možností vašeho týmu. Celkovou nabídku našich školení můžete nalézt i na portálu educoo.cz.

Kurz SAP PM, Modul Údržby, je sestaven jako třídenní kurz. Osnovu kurzu lze však maximálně přizpůsobit vašim potřebám a vytvořit tak školení na míru.

Kurz SAP PP, plánování výroby, je sestaven jako třídenní kurz. Osnova kurzu: I. Úvod do používání systému SAP, II. Plánování výroby, III. Kmenová data výroby, IV. Plánování nákladů na výrobek, V. Řízení výroby.

Úroveň:
Základní i Pokročilá

Cena:
Od 4 670 Kč bez DPH

Procesy v SAP CS, které budeme v rámci kurzu procházet: Základní principy řízení v Customer Service modulu, vazba PM a SD dat v modulu CS, hlášení poruch a servisních zásahů, objednávka zákaznických služeb, …

Kurz SAP00 je ideální pro osoby, které se systémem SAP teprve začínají.
V rámci tohoto kurzu se účastníci seznámí s funkcemi uživatelského rozhraní tak,
aby byli schopni využívat všechny možnosti systému.
Po absolvování tohoto kurzu lze absolvovat kurzy navazující.

Kurz SAP MM, logistický modul, je sestaven jako dvoudenní kurz. Osnovu kurzu lze však maximálně přizpůsobit vašim potřebám a vytvořit tak školení na míru.

Osnovu kurzu SAP FI (Financial Accounting) lze maximálně přizpůsobit vašim potřebám a vytvořit tak školení na míru. Školení lze uskutečnit jak pro jednotlivce, tak i pro větší skupiny.

V rámci tohoto školení máte možnost poznat, jak standardní, tak speciální procesy v SAP.

 

 

Kurz SAP CO, controlling, je sestaven jako dvoudenní kurz. Osnovu kurzu lze však maximálně přizpůsobit vašim potřebám a vytvořit tak školení na míru. Školení lze uskutečnit jak pro jednotlivce, tak i pro větší skupiny. 

Domluvit školení

Poptávkový formulář • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic