SAP školení na míru


Kurz SAP PM, Modul Údržby, je sestaven jako třídenní kurz. Osnovu kurzu lze však maximálně přizpůsobit vašim potřebám a vytvořit tak školení na míru.

Kurz SAP PP, plánování výroby, je sestaven jako třídenní kurz. Osnova kurzu: I. Úvod do používání systému SAP, II. Plánování výroby, III. Kmenová data výroby, IV. Plánování nákladů na výrobek, V. Řízení výroby.

Úroveň:
Základní i Pokročilá

Cena:
Od 4 670 Kč bez DPH

Procesy v SAP CS, které budeme v rámci kurzu procházet: Základní principy řízení v Customer Service modulu, vazba PM a SD dat v modulu CS, hlášení poruch a servisních zásahů, objednávka zákaznických služeb, …

Kurz SAP00 je ideální pro osoby, které se systémem SAP teprve začínají.
V rámci tohoto kurzu se účastníci seznámí s funkcemi uživatelského rozhraní tak,
aby byli schopni využívat všechny možnosti systému.
Po absolvování tohoto kurzu lze absolvovat kurzy navazující.

Kurz SAP MM, logistický modul, je sestaven jako dvoudenní kurz. Osnovu kurzu lze však maximálně přizpůsobit vašim potřebám a vytvořit tak školení na míru.

Osnovu kurzu SAP FI (Financial Accounting) lze maximálně přizpůsobit vašim potřebám a vytvořit tak školení na míru. Školení lze uskutečnit jak pro jednotlivce, tak i pro větší skupiny.

V rámci tohoto školení máte možnost poznat, jak standardní, tak speciální procesy v SAP.

 

 

Kurz SAP CO, controlling, je sestaven jako dvoudenní kurz. Osnovu kurzu lze však maximálně přizpůsobit vašim potřebám a vytvořit tak školení na míru. Školení lze uskutečnit jak pro jednotlivce, tak i pro větší skupiny. 

Domluvit školení

Poptávkový formulář