SAP FI | Financial Accounting: Finance a účetnictví


Osnovu kurzu SAP FI (Financial Accounting) lze maximálně přizpůsobit vašim potřebám a vytvořit tak školení na míru. Školení lze uskutečnit jak pro jednotlivce, tak i pro větší skupiny.

Základní školení FI10 – Základy Finance a účetnictví v SAPu slouží především pro orientaci v problematice SAP Finance a účetnictví. Vhodné především pro End usery.

SAP školení FI20 – SAP Fakturace a Prodej je vhodné pro Key a End usery z oddělení logistiky a financí. Probereme různé možnosti fakturace a nastavení SAP FI.

V tomto SAP FI (Finance) kurzu se seznámíme se základními procesy a principy fungování SAP FI-AP (Accounts Payable) = Závazky v SAP.

V tomto SAP FI (Finance) kurzu se seznámíme se základními procesy a principy fungování SAP FI-AR (Accounts Receivable) = Pohledávky v SAP.

V tomto SAP FI (Finance) kurzu se seznámíme se základními procesy a principy fungování SAP FI-AA (Asset Accounting) = Majetek v SAP.

V tomto SAP Banking module kurzu z oblasti SAP Finance se seznámíme se základními procesy a principy fungování SAP Bankovního modulu = SAP Bank Accounting.

Tento kurz je zaměřen na detailní seznámení s nastavením a účtováním v systému SAP v oblasti majetku včetně souvisejících agend (SAP AC305).

Tento kurz je zaměřen na definice organizačních jednotek, fiskální rok a období, měny a směnné kurzy, účty dodavatelů a odběratelů, správa dokladů, účtování dokladů v účetnictví, propojení účetnictví s logistickým modulem SD a MM.

Domluvit školení

Poptávkový formulář