SAP SD | Sales & Distribution: Logistika - Prodej a expedice


V rámci tohoto školení máte možnost poznat, jak standardní, tak speciální procesy v SAP.

 

 

V tomto SAP kurzu SD se seznámíme se základními procesy a principy fungování SAP modulu SD = Prodej a distribuce (Sales and Distribution).

V tomto sap kurzu SD se seznámíme s procesy a principy fungování SAP modulu SD = Sales and distribution.
Naučíme se potřebné transakce, speciální případy, jako jsou vratky od zákazníka a další.

V tomto SAP SD kurzu se seznámíme s pokročilými procesy a nastavením modulu SAP SD v obchodní organizaci – prodej a nákup materiálu se sériovými čísly, batch, sales order či scheduling agreement.

Domluvit školení

Poptávkový formulář • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic