SAP základní školení


Jde především o školení pro IT administrátory, Key Usery z logistiky, kdy tyto uživatele naučíme základ SAP Auditu a profesionální správy a údržby SAPu.

Kurz SAP00 je ideální pro osoby, které se systémem SAP teprve začínají.
V rámci tohoto kurzu se účastníci seznámí s funkcemi uživatelského rozhraní tak,
aby byli schopni využívat všechny možnosti systému.
Po absolvování tohoto kurzu lze absolvovat kurzy navazující.

Školení SAP60 představuje nadstavbu Základního SAP00 školení. Dále jej rozvíjí a pomáhá uživatelům stát se zkušenými uživateli informačního systému SAP.

Základní kurz řízení údržby pro uživatele a klíčové uživatele SAPu.

V SAP kurzu SAP70 – SAP školení na míru získáte základní znalosti ovládání a problematiky SAP na úrovni End User, případně Key Usera. Jedná se o jedno z nejfrekventovanějších SAP školení.

V SAP WM10 kurzu se dozvíte základní nastavení modulu Warehouse Management a jeho propojení s ostatními moduly SAP.

Tento základní kurz modulu SAP MM uvede účastníka do problematiky řízení logistiky a skladů v SAP. Získáte přehled o základních transakcích a procesech v SAP Logistics.

Kurz je zaměřen především na seznámení uživatelů z výrobní a logistické oblasti výrobní společnosti se základními parametry a možnostmi plánování výroby v SAP. Toto SAP školení může být výchozím krokem k výraznému zlepšení a zjednodušení plánování výroby v systému SAP.

Základní kurz pro uživatele a klíčové uživatele SAPu.

Základní školení FI10 – Základy Finance a účetnictví v SAPu slouží především pro orientaci v problematice SAP Finance a účetnictví. Vhodné především pro End usery.

V tomto SAP kurzu SD se seznámíme se základními procesy a principy fungování SAP modulu SD = Prodej a distribuce (Sales and Distribution).

Domluvit školení

Poptávkový formulář • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic