SAP PM | Plant Maintenance | Online kurzy


Dvoudenní online školení modulu PM, ideální pro všechny osoby, které nemají možnost zúčastnit se našich prezenčních kurzů.

Online kurz SAP PM10 | Údržba v SAP je základním kurzem řízení údržby pro uživatele a klíčové uživatele SAPu.

Kurz SAP PM15: Úvod do modulu údržby je základním kurzem pro všechny pracovníky údržby. V rámci tohoto kurzu se seznámíme se základními principy fungování PM modulu, ale i s nejnovějšími trendy v oblasti digitalizace údržby.

Online školení PM20 je určeno primárně pro pracovníky z oddělení Controllingu anebo manažery údržby.

SAP školení SAP Spare Parts je vhodné pro všechny, kteří přijdou do styku s náhradními díly při opravách a údržbě v rámci závodu.

Online školení SAP Preventive maintenance je ideální volbou pro plánovače a manažery údržby. Obsahem kurzu je nastavení plánů údržby a tvorba zakázek.

Online kurz SAP PM50 se zabývá především vytvářením zakázek na seřízení a kalibraci SAP vybavení.

Online kurz SAP PM60 je určen především pro ty, kteří mají před sebou implementaci SAP PM modulu.

Online kurz PM70 | Digitalizace procesů údržby je zaměřen na plánování a vykonávání údržby v SAP a možnosti jeho nadstaveb.

Domluvit školení

Poptávkový formulář • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic