SAP PM | Plant Maintenance: Modul údržby


Kurz SAP PM, Modul Údržby, je sestaven jako třídenní kurz. Osnovu kurzu lze však maximálně přizpůsobit vašim potřebám a vytvořit tak školení na míru.

Základní kurz řízení údržby pro uživatele a klíčové uživatele SAPu.

Kurz SAP PM15: Úvod do modulu údržby je základním kurzem pro všechny pracovníky údržby. V rámci tohoto kurzu se seznámíme se základními principy fungování PM modulu, ale i s nejnovějšími trendy v oblasti digitalizace údržby.

Školení PM20 – SAP Plant Maintenance Controlling je primárně určeno pro pracovníky z oddělení Controllingu anebo manažery údržby (Plant Maintenance).

SAP školení SAP Spare Parts management (Náhradní díly) je vhodné pro všechny, kdo přijdou do styku s náhradními díly při opravách a údržbě v rámci závodu.

Naše školení SAP Preventive maintenance training je ideální volbou pro plánovače údržby a manažery údržby. Obsahem kurzu je především nastavení plánů údržby a generování servisních zakázek.

Tento kurz SAP se zabývá především nastavení Equipment calibration, tedy vytváření zakázek na seřízení a kalibraci SAP Equipment = SAP vybavení.

Školení SAP PM60, implementace PM, je určeno především pro projektové manažery a všechny, kdo mají na starost implementaci SAP modulu údržby.

Údržba je jedním z klíčových oblastí podniku a je také úzce spojená s výrobou. V kurzu PM70: Digitalizace procesů údržby si ukážeme jakým způsobem plánujeme a vykonáváme údržbu v SAP a jaké jsou její možnosti nadstaveb (rozšíření).

 

Úroveň:
Pokročilá

Cena:
Od 5 900 Kč bez DPH

Domluvit školení

Poptávkový formulář • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic