SAP PP | Production Planning: Plánování výroby


Kurz SAP PP, plánování výroby, je sestaven jako třídenní kurz. Osnova kurzu: I. Úvod do používání systému SAP, II. Plánování výroby, III. Kmenová data výroby, IV. Plánování nákladů na výrobek, V. Řízení výroby.

Úroveň:
Základní i Pokročilá

Cena:
Od 4 670 Kč bez DPH

Kurz je zaměřen především na seznámení uživatelů z výrobní a logistické oblasti výrobní společnosti se základními parametry a možnostmi plánování výroby v SAP. Toto SAP školení může být výchozím krokem k výraznému zlepšení a zjednodušení plánování výroby v systému SAP.

Obsah kurzu PP20: Kapacitní plánování – plánování a vyrovnávání kapacit v MPS a MRP, stanovení základních termínů, stanovení a plánování dodacích lhůt atd.

Speciální školení na oblast SAP repetitive manufacturing = opakovaná výroba. Máme bohaté zkušenosti s plánováním výroby v opakované výrobě.

Úroveň:
Základní i Pokročilá

Cena:
Od 4 700 Kč bez DPH

SAP školení PP90 – SAP Plánování výroby v automobilovém průmyslu je zaměřeno především pro specialisty z prostředí vysokých nároků na logistiku a lean manufacturing.

Plánování výroby je klíčovým uzlem ve všech výrobních podnicích. V rámci školení PP95 si ukážeme, jak k plánování výroby přistupuje SAP ERP, jaké nástroje nabízí pro plánování výroby a jaké jsou možnosti jeho nadstaveb.

Úroveň:
Pokročilá

Cena:
Od 6 200 Kč bez DPH

Domluvit školení

Poptávkový formulář • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic