O – MM200 | SAP MM modul pro nováčky


DALŠÍ ŠKOLENÍ Z TÉTO KATEGORIE:

O – MM130 | SAP MM Nákupní objednávka

MM

Toto školení je určeno pro uživatele SAP, kteří se potřebují seznámit s vytvořením objednávky a s procesy nákupní objednávky v SAP MM.

O – MM320 | SAP MM Kmenová data

MM

Řízení kmenových dat jedna z nejdůležitějších věcí v rámci SAP MM modulu. Proto vyžaduje tolik pozornosti jak jen je to možné. My vás tímto procesem provedeme a ukážeme vám, jak vytvořit, změnit či správně odstranit kmenová data.

Popis SAP MM modul pro nováčky

Nejlepší online kurs pro ty, kteří začínají, nebo chtějí začít s SAP MM modulem. SAP MM modul pro nováčky je velmi snadné pochopit SAP a pochopit filozofii modulu SAP MM .

 

Témata, která se dozvíte v tomto on-line kurzu

 1. Základní tutorial – SAP MM modul
 2. Materiál v SAP MM modulu
 3. Objednávka
 4. Žádanka
 5. Smlouva
 6. Seznam zdrojů
 7. Reporty v MM
 8. Příchozí a odchozí dodávka
 9. MIGO & příjem zboží


Ukázka SAP dokumentace


Termín na vyžádání.

Domluvit školení

Poptávkový formulář • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic