SAP MM | Material Management: Logistika - Nákup a sklady


Kurz SAP MM, logistický modul, je sestaven jako dvoudenní kurz. Osnovu kurzu lze však maximálně přizpůsobit vašim potřebám a vytvořit tak školení na míru.

Tento základní kurz modulu SAP MM uvede účastníka do problematiky řízení logistiky a skladů v SAP. Získáte přehled o základních transakcích a procesech v SAP Logistics.

Kurz MM20 se zabývá školením SAP pro nákupčí a personál logistiky spojený s nákupem materiálu a služeb. Ukážeme si nejenom základní vytvoření objednávky, ale i transakce pro management nákupu.

V SAP kurzu MM30 – SAP Prodej v MM/SD modulu se naučíte základní transakce pro příjem objednávek od zákazníka, kontrolu disponibility zboží a expedici zboží.

Tento základní kurz modulu SAP MM uvede účastníka do problematiky řízení logistiky a skladů v SAP. Získáte přehled nad základními transakcemi a procesy v SAP Logistics.

Kurz SAP Batch management se zaměřuje na vytvoření a editaci dávek, příjem a vymazání dávek aj. Kurz lze absolvovat prezenčně či online.

Domluvit školení

Poptávkový formulář • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic