SAP implementace


SOUVISEJÍCÍ SLUŽBY:

SAP školení

skoleni sap

ITICA je specialistou na SAP školení. Provádíme je jednoduše, přehledně, selským rozumem.

SAP kurzy online

Online

Je pro vás prezenční SAP kurz nedostupný? Vyzkoušejte naše SAP kurzy online.

SAP support

pos

V rámci supportu se zaměřujeme na: podporu, školení, nastavení a testování funkčnosti systému.

Podnikové informační systémy typu ERP jsou naší doménou a jednou z největších IT investic v každém podniku. Zaměřujeme se tedy na jejich maximální využití zaměstnanci a celou firmou zákazníka. V rámci ERP systémů představuje největší investici zřejmě implementace SAP podnikového informačního systému.

 

Implementace SAP na základě příkazu mateřské společnosti

Často se stává, že zahraniční mateřská společnost vede dceřinou společnost umístěnou v České republice k tomu, aby zavedla informační systém SAP také v této dceřiné společnosti.

V tuto chvíli nastupuje podpora ze strany společnosti ITICA právě proto, aby celý proces implementace proběhl správně nejenom po technické úrovni, ale i uživatelé dostali náležitou podporu (v českém jazyce), dokumentaci a školení.

Zároveň pomáháme s lokalizací nastavení a procesů pro české prostředí.

 

Jaké služby v rámci implementace SAP nabízíme?

 • Pomáháme jak s běžnou podporou systému (system support), tak zaváděním nových projektů nebo optimalizací současného stavu (project management).
 • Jsme specialisté na SAP školení. A to především v modulech PM, MM, CS a PP.
 • Disponujeme vlastní znalostní databází řešení problémů a i vlastním ticketovým systémem.
 • Provádíme podporu jak formou vzdáleného přístupu a ticketového systému (helpdesk), tak kombinací s podporou na místě (on-site).
 • Provádíme Audit SAP R/3.

 

SAP-Audit-agenda-sample

SAP Audit agenda sample

Jako majitel, ředitel nebo manažer, nepotřebujete informační systém, ale práci, kterou pro vás vykoná. My se postaráme o to, aby informační systém odvedl maximum práce, kterou dokáže.

Domluvit konzultaci

 • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic