SAP implementace

SAP implementace

Podnikové informační systémy typu ERP jsou naší doménou a jednou z největších IT investic v každém podniku. Zaměřujeme se tedy na jejich maximální využití zaměstnanci a celou firmou zákazníka. V rámci ERP systémů představuje největší investici zřejmě implementace SAP podnikového informačního systému.

 

Implementace SAP na základě příkazu mateřské společnosti

Často se stává, že zahraniční mateřská společnost vede dceřinou společnost umístěnou v České republice k tomu, aby zavedla informační systém SAP také v této dceřiné společnosti.

V tuto chvíli nastupuje podpora ze strany společnosti ITICA právě proto, aby celý proces implementace proběhl správně nejenom po technické úrovni, ale i uživatelé dostali náležitou podporu (v českém jazyce), dokumentaci a školení.

Zároveň pomáháme s lokalizací nastavení a procesů pro české prostředí.

 

Jaké služby v rámci implementace SAP nabízíme?

  • Pomáháme jak s běžnou podporou systému (system support), tak zaváděním nových projektů nebo optimalizací současného stavu (project management).
  • Jsme specialisté na SAP školení. A to především v modulech PM, MM, CS, PP, WM, SDFI, CO, HR a BC
  • Disponujeme vlastní znalostní databází řešení problémů a i vlastním ticketovým systémem.
  • Provádíme podporu jak formou vzdáleného přístupu a ticketového systému (helpdesk), tak kombinací s podporou na místě (on-site).
  • Provádíme Audit SAP R/3.

 

SAP-Audit-agenda-sample

SAP Audit agenda sample

Jako majitel, ředitel nebo manažer, nepotřebujete informační systém, ale práci, kterou pro vás vykoná. My se postaráme o to, aby informační systém odvedl maximum práce, kterou dokáže.