SAP AC | Access Control | Online kurzy


Obsah SAP online kurzu AC040: úvod do obchodních konceptů, metody a podoblastí manažerského účetnictví v systému SAP, prezentace klíčových rolí a úkolů, organizační struktury a kmenová data aj.

Obsah SAP online kurzu AC050: úvod do obchodních konceptů, metod a podoblastí manažerského účetnictví (controllingu) v systému SAP, prezentace klíčových rolí a úkolů, organizační struktury a kmenová data aj.

Obsah SAP online kurzu AC420: ABC koncept jako metoda řízení nákladů, postup alokace: alokace dle typu aktivity a procesů, kmenová data v Activity-Based Costing, kvantitativní a hodnotový tok mezi nákladovými středisky a procesy aj.

Obsah SAP online kurzu AC505: Základní prvky kalkulace, odhad materiálových nákladů, příprava pro plánování nákladů na výrobek, kalkulace hromadného zpracování, pokročilé metody odhadu nákladů aj.

Obsah SAP online kurzu AC605: základní přehled, datové struktury, derivace a valuace, tok dat v analýze ziskovosti, plánování a plánovací metody, informační systém aj.

Obsah SAP online kurzu AC610: rozlišení Profit Center účetnictví od analýzy ziskovosti, základní nastavení konfigurace pro účetnictví Profit Center, kmenová data, tok dat z finančního účetnictví, materiálového řízení, controllingu a prodeje aj.

Domluvit školení

Poptávkový formulář • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic