Pohoda hosting

Bezpečný provoz vašeho systému bez nutnosti pořizovat a spravovat vlastní server

Pokud má vaše společnost více poboček, pracujete mimo kancelář nebo svým klientům zpracováváte účetnictví na zakázku, určitě oceníte spolehlivý a bezpečný hosting programu Pohoda. Program Pohoda MDB / Pohoda SQL / Pohoda E1 vám nainstalujeme a budeme se starat o jeho chod a pravidelné aktualizace. Program je nainstalován v datovém centru na našich serverech, přistupovat k němu budete pomocí vzdáleného připojení.

 

Řešení spolupracující se systémem POHODA

www.pohoda.cz

Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

 

Cena hostingu POHODA: od 550 Kč (bez DPH) / měsíc / uživatel

 

Dostupné služby k hostingu:

 • Helpdesk
 • Emailový klient
 • Pravidelná týdenní kontrola aktualizace
 • Pravidelná denní / týdenní záloha

 

Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste se dozvěděli více podrobností? Neváhejte nám zaslat nezávaznou poptávku nebo nás kontaktujte na office@itica.cz či telefonním čísle +420 773 161 194.

 

 • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic