SAP MRP | Material Requirement Planning: Plánování potřeby materiálu


V kurzu štíhlá logistika, získáte balanc mezi rychlostí vychystat materiál a maximální kapacitou využití skladu, které jsou jedny z klíčových oblastí podniku.

Úroveň:
Základní i Pokročilá

Cena:
Od 4 500 Kč bez DPH

Naučíte se definovat a realizovat KPI, které štíhlá výroba používá. Dále jak snižovat průběžně dobu výroby. Získáte přehled nad současnými nástroji na trhu. Které jsou nedílnou součástí každého výrobního podniku.

Úroveň:
Základní i Pokročilá

Cena:
Od 4 500 Kč bez DPH

V tomto SAP MRP kurzu se především naučíme principy, na jakých SAP objednává materiál potřebný pro výrobu (popřípadě prodej).

Jak pro pracovníky z výroby, tak nákupu, představuje jednu z klíčových otázek snižování a optimalizace skladových zásob. SAP MRP nám umožní toho dosáhnout.

Ideální školení především pro Plánovače výroby a Logistické disponenty. Projdeme celý proces MRP a případně MPS a optimálního plánování výroby a nákup materiálu.

Úroveň:
Základní i Pokročilá

Cena:
Od 4790 Kč bez DPH

Obsah školení SAP MRP30 | Detailní logistické dispozice: Ideální školení především pro Plánovače výroby a Logistické disponenty (MRP disponenty). V… zobrazit více

Domluvit školení

Poptávkový formulář • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic