SAP školení | Industry 4.0 | Digitalizace


Plánování výroby je klíčovým uzlem ve všech výrobních podnicích. V rámci školení PP95 si ukážeme, jak k plánování výroby přistupuje SAP ERP, jaké nástroje nabízí pro plánování výroby a jaké jsou možnosti jeho nadstaveb.

Úroveň:
Pokročilá

Cena:
Od 6 200 Kč bez DPH

Údržba je jedním z klíčových oblastí podniku a je také úzce spojená s výrobou. V kurzu PM70: Digitalizace procesů údržby si ukážeme jakým způsobem plánujeme a vykonáváme údržbu v SAP a jaké jsou její možnosti nadstaveb (rozšíření).

 

Úroveň:
Pokročilá

Cena:
Od 5 900 Kč bez DPH

Domluvit školení

Poptávkový formulář • Podporu ze společnosti ITICA musíme ohodnotit nejvyššími známkami. Navíc je třeba vyzdvihnout jejich přátelský přístup, ochotu a schopnost vše vysvětlit tak, aby i ten nejméně zdatný uživatel neměl s prací v systému problémy. Myslím, že všichni naši zaměstnanci pochopili, jak nový nástroj používat, i jeho princip a funkce.

  .................................

  Marek Klůfa, Carl Zeiss AG

 • Chcem sa vám v mene všetkých mojich zúčastnených kolegov podakovať za sprostredkovanie školenia. Splnilo to naše očakavania. Kvalita výkladu a schopnosť školitelov reagovať na otázky boli výborné.

  .................................

  Juraj Batuna, Nobel Automotive

 • Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci a za školení SAPu, které u nás proběhlo. Kolegové byli moc spokojeni a věřím, že jim to přineslo spoustu užitečného.

  .................................

  Monika Kohoutová, Nemak Czech Republic