Online kurz SAP

Chcete zvýšit svoje znalosti v oblasti SAP a nemáte možnost zúčastnit se našich prezenčních školení?
Pak vyzkoušejte SAP online kurz!

sap online kurz
K tomu, abyste se SAP online kurzu mohli zúčastnit, nepotřebujete prakticky nic, kromě svého počítače a připojení k internetu.

Kurz probíhá tak, že se v domluvený čas spojíte se SAP konzultantem (pomocí Skype, Google Hangouts atp.), který vás kurzem provází pomocí nasdílené obrazovky. Během celého školení máte přístup do testovacího SAP, kde si můžete teoreticky získané informace ihned prakticky vyzkoušet.

WP_20151130_10_38_30_Pro

 
 

Termín online školení lze maximálně přizpůsobit vašim časovým možnostem. V ceně školení je zahrnut také přístup do testovacího SAP (k dispozici v české, anglické i německé verzi). Všichni účastníci školení obdrží také školící dokumentaci v tištěné či elektronické formě. Po skončení školení každý účastník obdrží také certifikát o absolvování kurzu.

V naší nabídce naleznete kurzy pro začátečníky, pokročilé SAP uživatele i SAP konzultanty. Vybrat si můžete ze široké nabídky kurzů.

 

Nejoblíbenější online kurzy:

SAP

>> VŠECHNY KURZY V NABÍDCE <<


Ukázka SAP dokumentace


Domluvit školení

Poptávkový formulářDALŠÍ ŠKOLENÍ Z TÉTO KATEGORIE:


BC

Obsah SAP školení: Vytvoření SAP LSMW projektu, dílčího projektu a předmětu, vytvoření záznamu, udržování atributů předmětu, udržování zdrojové struktury, zachování zdrojových polí, udržování vztahů struktury aj.

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: